O nás

O nás

Představení našeho centra

Jsme tu pro klienty, kteří očekávají vysokou profesionalitu, špičkovou kvalitu výkonů a jejich bezbolestné a maximálně šetrné provedení, dokonalou informovanost a přátelský přístup. V Dentry je pro nás komplexní péče o zuby vždy na prvním místě, stejně jako Vy a věříme, že ošetření zubů se nebudete muset už nikdy obávat.

Vstupní prohlídka

Při první návštěvě Vás čeká generální prohlídka celé dutiny ústní, která bude doplněna rentgenovými snímky. Následně Vám stanovíme individuální léčebný plán s respektem k Vašim finančním a časovým možnostem. Čeká Vás komfortní stomatologické ošetření v moderně vybavených zubních ordinacích. Přáli bychom si, aby se pravidelná návštěva našeho centra stala příjemnou a přirozenou součástí prevence a péče o vlastní chrup. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Reference

23. 5. 2021

Jenda

Nejlepší zubaři. Tady jsem zjistil že návštěva zubaře nemusí být jen utrpení, navíc mi dokázali všechny problémy vyřešit a odstranit a jsem bez bolesti.

17. 11. 2021

Aneta

Všichni báječně naladění, profesionální a i přes můj strach ze zubařů jsem se tam cítila nejlíp, jak jsem mohla. Špičkové, děkuji.

12. 10. 2021

Ondřej

Výborný přístup, ochotný personál, krásné prostředí. Mohu jen doporučit.