Parodontologie

Parodontologie

Moderní parodontologická péče nabízí široké spektrum postupů a metod, které účinně zabraňují progresi parodontálního onemocnění a pomáhají udržet zuby v optimálním stavu. Problém s dásněmi je skutečnost, kterou je třeba řešit, v dnešní době ovšem neznamená nevyhnutelnou ztrátu zubů. Po zubním kazu patří parodontóza k nejčastějším onemocněním, která se v zubních ordinacích řeší.

Naší snahou je, aby Váš chrup zůstal pevný, funkční a co nejdéle zdravý. S důkladným vyšetřením provedeme komplexní bakteriální analýzu, a to nám umožní navrhnout individuální léčebný plán, zaměřený na eliminaci patogenních mikroorganismů.

Provedeme precizní odstranění plaku a zubního kamene a poskytneme dásním prostor pro regeneraci. Hloubkové čištění dásní a kořenových povrchů zubů je základním krokem na cestě k zdravějšímu parodontu. Součástí naší péče může být také cílená antibiotická léčba, která účinně bojuje proti škodlivým bakteriím a podporuje procesy hojení.

Pokud je to vhodné, provádíme regenerativní chirurgické zákroky, které napomáhají obnově poškozených tkání. Tímto způsobem zachováváme strukturu chrupu a pomáháme obnovit zdraví dásní i zubní tkáně.

Zajistíme, že parodontální péče bude zároveň preventivní, abychom společně udrželi Váš úsměv v optimálním stavu po dlouhá léta bez obav o ztrátu zubů.

Objednejte se k nám a postarejte se s námi společně o zdraví Vašich zubů.

Objednat se

Vyberte jednu z možností.

  Odesláním potvrzujete, že jste seznámeni se zpracováním osobních údajů.
  Tento formulář je chráněn technologií reCAPTCHA a Google PP & ToS.

   Odesláním potvrzujete, že jste seznámeni se zpracováním osobních údajů.
   Tento formulář je chráněn technologií reCAPTCHA a Google PP & ToS.

   Přijímáme nové pacienty